Lato w pełni!

A u nas rabat 20% na zakupy za minimum 100 zł!

 Nie zwlekaj, łap okazję!

GRY DYDAKTYCZNE

Zapamiętywanie informacji jest łatwiejsze, jeśli nauce towarzyszą wyjątkowe wspomnienia. Edukacyjne zabawy i gry dydaktyczne dla dzieci są urozmaiceniem lekcji języka polskiego i na długo zapadają w pamięć. Co więcej, nauczyciele zaoszczędzają czas, bo nie muszą samodzielnie ich przygotowywać, a od nas dostają kompletne materiały gotowe do wydruku, które mogą być wykorzystane wielokrotnie i na różne sposoby.

Gry i zabawy dydaktyczne w klasie i na świeżym powietrzu

Ruch wiąże się z zapamiętywaniem. Jeśli w dodatku jest połączony z miłym spędzaniem czasu, pozwala utrwalać wiedzę na lata. Do aktywnej nauki przydają się gotowe materiały. Wśród naszych cyfrowych produktów do pobrania i samodzielnego wydruku są między innymi:

• gry terenowe i zabawy edukacyjne typu Escape Room,

• stacje zadaniowe,

• turnieje klasowe.

Zajęcia realizowane z użyciem tych materiałów przyczyniają się do doskonalenia kompetencji komunikacyjnych i umiejętności rozwiązywania problemów.

Terenowe gry dydaktyczne na lekcjach języka polskiego w przyjemny sposób pomagają uczniom zdobywać nowe informacje i utrwalać materiał z zakresu podstawy programowej, a emocje związane z ucieczką z Escape Roomów na długo zostają w pamięci dzieci wraz z nabytą wiedzą.

Aktywne filtry