"WIOSENNY RABAT"

Do 30 kwietnia na każde zamówienie od 100 zł - 20% rabatu!

 Nie zwlekaj, łap okazję!

DEKORACJE


W asortymencie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór produktów do dekoracji. Oferujemy m.in. różnorodne materiały na gazetkę szkolną, z okazji 11 listopada czy na Święto Konstytucji 3 Maja. Na stronie znajdziecie też kolorowanki, cytaty, różne rodzaje alfabetów, godła Polski, portrety postaci historycznych, przydatne do przystrojenia sali, jak i różnorodne materiały na gazetkę szkolną. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi propozycjami i zachęcamy do składania zamówień.

Uniwersalne dekoracje szkolne – szablony

Oferujemy różnego rodzaju dekoracje szkolne szablony na 11 listopada czy Narodowe Święto Trzeciego Maja, mikołajki i inne święta, które pomogą Ci stworzyć magiczny nastrój w Twojej sali lekcyjnej czy na szkolnych korytarzach. W naszym asortymencie znajdują się m.in.:

- Cytaty motywacyjne

- materiał na gazetkę szkolną - Życzliwość

- Alfabet

- Godło Polski

- Portrety (Józef Piłsudski), Ojcowie Niepodległości

- Tradycje Bożonarodzeniowe

- Jan Kochanowski (Pieśni, Treny i Fraszki)

Proponowane przez nas ozdoby to świetny sposób na udekorowanie i uatrakcyjnienie przestrzeni szkoły. Dzięki nim łatwiej i szybciej zaaranżujesz przestrzeń w klasie lub na scenie.

Dekoracje okolicznościowe szkolne - Drukasy

W naszej ofercie znajdują się różnorodne dekoracje świąteczne na gazetkę szkolną czy do przystrojenia sali oraz szkolnych korytarzy. Proponujemy np. „Tradycje Bożonarodzeniowe”, „Wesołych świąt - języki świata” czy śmieszne świąteczne „Tabliczki ostrzegawcze” idealne na mikołajki. Posiadamy również dekoracje na 11 listopada oraz szablony na Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja, a wśród nich m.in. Godło Polski czy „Konstytucja 3 Maja” - materiał na gazetkę szkolną. Oprócz tego, oferujemy alfabet, plakaty Jana Kochanowskiego (Pieśni, Fraszki i Treny) oraz wiele innych ozdób i materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi produktami dostępnymi w naszej ofercie i do składania zamówień.

Aktywne filtry