EGZAMIN ÓSMOKLASISTY


Szukasz dodatkowych materiałów dydaktycznych do wykorzystania podczas lekcji języka polskiego? Chcesz jak najlepiej przygotować uczniów do egzaminu ósmoklasisty? A może jesteś uczniem, chcesz przygotować się jak najlepiej do egzaminu i szukasz świetnych materiałów do powtórek? Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Testy do badania umiejętności uczniów kończących szkołę podstawową obejmują zakres materiału z podstawy programowej i są zgodne z wytycznymi Centralnej Komisji Edukacyjnej. „Zemsta” „Balladyna” „Opowieść wigilijna”, „Dziady” cz.II, „Quo vadis” czy „Pan Tadeusz” to przykładowe lektury obowiązujące na egzaminie ósmoklasisty. Prezentujemy rozmaite materiały z zakresu podstawy programowej, które pomogą uczniom lepiej zapamiętać przerabiane tematy, a w rezultacie, osiągnąć lepsze rezultaty na obowiązkowym sprawdzianie umiejętności uczniów, którzy kończą szkołę podstawową. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Egzamin ósmoklasisty - materiały dydaktyczne dla uczniów i nauczycieli

Wszystkim zainteresowanym proponujemy materiały dydaktyczne pomocne podczas przygotowywania się do egzaminu ósmoklasisty. Stacje zadaniowe, lekturowniki i inne materiały z zakresu podstawy programowej języka polskiego. Skorzystaj i przekonaj się, że są to bardzo przydatne materiały, które idealnie sprawdzają się w czasie przygotowań i powtórek z języka polskiego przed egzaminem.

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się różnorodne materiały dla ósmoklasistów i nauczycieli języka polskiego przygotowujących uczniów do egzaminu. Nasze zestawy pozwalają na szybkie i skuteczne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Oferujemy opracowania lektur t.j.: „Zemsta” „Balladyna” „Opowieść wigilijna”, „Dziady” cz.II, „Quo vadis” czy „Pan Tadeusz”.

- LED – rodzaje i gatunki literackie,

- LEKTUROWE stacje zadaniowe

- Karty postaci,

- Lekturowniki,

- Powtórzenia materiału,

- Prezentacje,

- Plakaty edukacyjne,

- Związki frazeologiczne.

Proponowane przez nas materiały to ogromne wsparcie w codziennej pracy z uczniami. Obejmują one materiały powtórkowe z lektur obowiązujących na egzaminie ósmoklasisty. Zachęcamy do zakupu i pobrania oferowanych przez nas materiałów i wykorzystania ich podczas pracy z uczniami podczas lekcji języka polskiego.

Aktywne filtry