PAKIETY EDUKACYJNE


W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się szeroki wybór pakietów edukacyjnych do nauki języka polskiego, historii oraz do wykorzystania na lekcjach etyki, czy na zajęcia z wychowawcą. Produkty cyfrowe to przeróżne materiały do kształcenia z rozmaitych zakresów, które przeznaczone są do pracy dzieci i nauczycieli różnych poziomów nauczania. Sprawdzają się one zarówno podczas lekcji, jak i do wykorzystania na gazetkę lub prezentację. Oprócz tego proponujemy także motywujące zakładki do książek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Pakiety edukacyjne – prezentacje, karty pracy, gry edukacyjne i wiele więcej.

Oferujemy przeróżne produkty cyfrowe pozwalające na kompleksowy rozwój uczniów
w zakresie języka polskiego, historii, etyki, edukacji społęcznej. Pakiety edukacyjne to różnego rodzaju kreatywne zadania, testy, gry terenowe, scenariusze przedstawienia, materiały i szablony do lapbooka, a także plakaty, kolorowanki, portrety, prezentacje PDF ze slajdami, fiszki i gry tj. memory, kalambury, domino, a nawet szablony życzeń czy polski alfabet. Oferujemy również dyplomy i świadectwa na zakończenie roku, listy wychowawców i nauczycieli do uczniów oraz zakładki do książek. Zestaw 25 sztuk różnych zakładek do książek to wspaniała pamiątka np. dla uczniów kończących szkołę.

Pakiety edukacyjne, zakładki do książek i wiele więcej - Drukasy

Proponowane przez nas gotowe pakiety edukacyjne to produkty cyfrowe pomagające w zarówno aktywnej, jak i efektywnej nauce języka polskiego oraz w przygotowywaniu uczniu do egzaminu ósmoklasisty z tego przedmiotu. Te kompletne zestawy, które umożliwiają organizację zróżnicowanych aktywności uczniów, a jednocześnie, wspierają rozwój ich rozmaitych kompetencji przydadzą się również na lekcjach historii, etyki czy na zajęciach z wychowawcą. Zamówisz u nas gotowe pakiety edukacyjne, takie jak:

- LED – rodzaje i gatunki literackie

- Konstytucja Trzeciego Maja

- 11 Listopada

- Ojcowie Niepodległej

- Miłość

- Życzliwość

- Gry i zabawy z kropką w tle (Dzień Kropki)

- Świąteczny Pakiet Wychowawcy (mikołajki, święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc)

- Pakiet Świątecznych Gier Edukacyjnych

- Dyplomy, listy motywujące, podziękowania i pamiątkowe świadectwa na zakończenie roku

- Bezpieczne Wakacje

Są to praktyczne materiały do wykorzystania podczas uroczystości szkolnych, zajęć, na gazetkę lub prezentację. Takie zestawy to inspiracja dla nauczycieli i gwarancja aktywnej pracy wszystkich uczniów. Zapraszamy do składania zamówień.

Aktywne filtry